Konkurs z nagrodami – wygraj programator USBasp
Ostatnio otworzyłem moje “mikroprocesorowe” pudełko z płytką testową, stykową, kabelkami i innymi rzeczami przydatnymi w pisaniu i testowaniu programów na mikrokontrolery. Znalazłem tam również 3 programatory USBASP V2.0 firmy Lcsoft Studio, które kupiłem jakiś czas temu i praktycznie nigdy z nich nie korzystałem. Czas najwyższy, by zmieniły właściciela i były przydatne innym :).
Tak więc ogłaszam mini konkurs, w którym trzy wylosowane osoby otrzymają programator USBASP. Zasady są proste, należy spełnić 3 warunki:
- Należy polubić stronę grylewicz.pl na facebooku lub obserwować profil grylewicz.pl na twiterze albo stronę grylewicz.pl na google+. Nieistotne, czy wcisnąłeś Lubię to / Obserwuj 2 lata temu czy teraz ważne, by było to zrobione do 28 czerwca.
- Polub (facebook), daj +1 (google+) lub dodaj do ulubionych wpis konkursowy oraz udostępnij go (google+ i facebook) lub podaj dalej na twitterze do 28 czerwca 2015 roku.
- 29 czerwca 2015 zrobię losowanie wśród wszystkich, którzy lubią/obserwują stronę grylewicz.pl oraz kliknęły Lubię to, dały +1 lub dodały do ulubionych wpis konkursowy i udostępniły go (podały dalej).
- Tego samego dnia skontaktuję się z wylosowanymi osobami by ustalić adres na który wyślę nagrodę. Jeśli w ciągu 3 dni nie uda mi się nawiązać kontaktu z którymś ze zwycięzców, wyłonię następnego w losowaniu dodatkowym.
A tak wyglądają nagrody, które cierpliwie czekają na nowych właścicieli:
Oczywiście można zwiększyć swoją szansę na wygraną 3-krotnie, wykonując zadanie konkursowe na Facebooku, Google+ i Twiterze. Do dzieła i powodzenia!
Skąd wziąłeś informację o tranzystorach? Zamieniłem T1829-1 na MJ11015 (patrz na zdjęcia w poście). Zresztą w wielu, wielu źródłach są…
Tranzystor MJ11015 nie nadaje się do zamiany z T1829-1 z tego względu że układ na płytce jest nie przystosowany do…
[…] a pola lutownicze tak wielkie, że można wylutowywać rozgrzanym pogrzebaczem (ja jednak użyłem poręczną TS100 i miedzianą […]
[…] Interesuje mnie mcroswitch S1 nad diodą LED1 – prawa część płytki. Nie ma na co czekać, trzeba grzać lutownicę.…
To było fajne narzędzie :)