Hello world ;)

Na razie strona pracuje testowo (po raz piąty :)), więc nie wszystko będzie działać prawidłowo. Domena grylewicz.pl została zarejestrowana przeze mnie 13.09.2010, zaraz po tym jak wygasła i nie została przedłużona przez poprzedniego właściciela. Skorzystałem z promocji w 1 and 1 – domena .pl i hosting 2 lata za darmo. Nim strona stanęła na WordPressie, testowałem również inne CMS – joomla, drupal i jeszcze jakieś 2, których już nie pamiętam.

Możesz również polubić…

4 komentarze

 1. Edmu65 pisze:

  Nie wiedziałem gdzie to dodać ,więc tu dodałem.
  Kiepsko z Twoją stroną sporo błędów na niej:((
  Zobacz: Błędy52 ,16 Ostrzeżenia
  Sprawdź Tu
  Zobacz: Błędy (12) Ostrzeżenia (62)
  Sprawdź Tu
  Warto to poprawić ma wpływ indeksowanie lepsze itd. Jak rozumiesz to nie pisze na ten temat więcej.

 2. Wojtek pisze:

  Te błędy i ostrzeżenia nie mają znaczenia jeśli chodzi o wyświetlanie strony w przeglądarkach jak i indeksowanie przez google, a co za tym idzie, szkoda mi czasu na grzebanie w kodzie. Ale dzięki za czujność i informację. I ze stroną raczej nie jest kiepsko, nie narzekam ;).

 3. Edmu65 pisze:

  Wojtek na elektronice z Ciebie fachowiec ale co do strony www obecnej Twojej to kiepsko lub lenistwo ,choć pisałeś na ten temat WordPressa. Co do tego skryptu to dla mnie jest syf z powodu mnóstwa linków nie potrzebnych które za to pozycjonują inne strony. Jak coś to wolę swoje własny skrypt i też już pracuję nad własną stroną nie długo ruszę to na pewno dam znać Tobie.

 4. Wojtek pisze:

  WordPress sam w sobie, z tego co mi wiadomo, nie posiada linków dofollow do innych stron, a jeśli już, to są one w motywach, szczególnie tych darmowych i można się ich pozbyć kupując wersję komercyjną, najczęściej za niewielkie pieniądze.
  Jeśli chodzi o elektronikę, to uważam siebie bardziej za amatora niż fachowca, ale dziękuję za uznanie.
  Jeśli chodzi o poprawę błędów i ostrzeżeń z walidacji xhtml i css, to mam ciekawsze zajęcia, tym bardziej, jak już pisałem, że nie wpływają one na wyświetlanie strony we wiodących przeglądarkach, a googleboty nie zgłaszają problemów.
  Czekam na info od Ciebie odnośnie Twojej strony.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.