SamKnows – podsumowanie czerwca 2013

Na początku lipca SamKnows dostarczyło na moją skrzynkę kolejnego maila z wykresami. Dodatkowo była też krótka informacja o tym, że Komisja Europejska po raz pierwszy opublikowała raport z badań łączy internetowych zrobionych za pomocą Whiteboxów z SamKnows. Znalazły się tam również słowa podziękowania za branie udziału w programie, oraz notka na temat drugiej fazy, która potrwa do 2014 roku. SamKnows nadal zbiera wolontariuszy i prosi obecnych uczestników i przekazanie tej informacji znajomym – co też czynię teraz :). Odpowiedni formularz znajdziesz tutaj: Formularz zgłoszeniowy SamKnows.

Tyle tytułem wstępu, przejdźmy do wyników z czerwca. W mojej domowej sieci WiFi nie zaszły żadne zmiany. Parametry łącza internetowego są bardzo zbliżone do tych z poprzedniego miesiąca. Korzystając z sieci nie odczułem żadnego dyskomfortu wskazującego na jakieś usterki. Poniżej zrzuty z wykresami wycięte z maila:

Prędkość ściągania w czerwcu - SamKnows

Prędkość wysyłania w czerwcu - Samknows

Czas odpowiedzi w czerwcu - Samknows

Zgubione pakiety w czerwcu SamKnows

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. 10.08.2013

    […] parametrów mojego łącza internetowego. Przy okazji – w jednym z poprzednich wpisów (w podsumowaniu czerwca) wspominałem o publikacji wyników badań. W skrócie możecie przeczytać o tym na stronach […]

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.