Podsumowanie 2023 roku

Tradycyjnie w styczniu, publikuję podsumowanie minionego roku na stronie grylewicz.pl. Poniżej trochę liczb, lista najpopularniejszych wpisów oraz plany na następne 12 miesięcy.

Wpisy w 2023 roku

W 2023 roku udało mi się opublikować 8 wpisów. Oczywiście jest to znacznie mniej niż planowałem, ale na tyle wystarczyło mi czasu. Według Jetpacka było to razem 4900 słów, czyli całkiem sporo. Poniżej lista opublikowanych artykułów, w nawiasach podałem liczbę wyświetleń:

Rok 2023 – lista 10 najchętniej czytanych wpisów

W tym roku lista TOP 10 wpisów wygląda jak niżej:

W porównaniu z analogicznym zestawieniem z 2022 roku, zmiana nastąpiła na miejscach 5-10. Zabrakło dwóch wpisów z Domoticzem, a ich miejsce zajęły: opis budowy prostownika i część praktyczna dotycząca transformatorów sieciowych.

grylewicz.pl w liczbach, social media

W minionym roku statystyki zliczyły blisko 110 tysięcy odwiedzin wygenerowanych przez 68 tysięcy unikalnych użytkowników.

Prócz samej strony, administruję również ściśle powiązanymi profilami na instagramie grylewiczpl (prawie 1000 obserwujących), facebooku grylewiczpl (2200 polubień i tyle samo obserwujących), skromne konto na youtube grylewicz_pl (30 filmów, 140 subskrybentów) oraz twitter @grylewicz.pl. Gorąco zachęcam do obserwowania, lajkowania. Im większa społeczność, tym więcej chęci do pracy nad publikacją nowych materiałów.

Plany na 2024 rok

Jeśli czas pozwoli, chciałbym publikować 2 wpisy miesięcznie. Mam sporo materiałów, które wymagają “tylko” zredagowania i publikacji. W najbliższym czasie planuję artykuł dotyczący budowy wzmacniacza słuchawkowego o dość dobrych parametrach, praktyczne i rozrywkowe wykorzystanie cieńkiego klienta (typ komputera PC), rozbudowa zasilacza laboratoryjnego, materiały dla początkujących elektroników. Zapraszam do lektury i wymiany doświadczeń w komentarzach.

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. Przemek pisze:

    Czekamy na więcej wpisów! 🙂

  2. uumietek pisze:

    Siema! wpadłem tu przypadkiem ale kontent jest zacny. Oczywiście Mógłby być zacniejszy 🙂 ale to zależy w gruncie rzeczy od magicznego słowa “wolny czas”.

    Powodzenia i napewno co jakiś czas będe odwiedzał Twoją stronę/ kanal.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.